Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz, inovasyonu ve sürdürülebilirliği temel alarak beton boru endüstrisinde öncü olmaktır. Gelecekte, daha yeşil, daha dayanıklı ve daha etkili boru çözümleri sunarak altyapı projelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, dünya genelinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetlerini artırmak için küresel bir oyuncu olarak genişlemeyi sürdüreceğiz.

Misyonumuz

Misyonumuz, yüksek kaliteli beton boru ürünleri üreterek altyapı projelerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve çevreye duyarlı ürünler sunmak için sürekli olarak üretim süreçlerimizi geliştirmeyi ve yenilik yapmayı taahhüt ediyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın gelişimini teşvik ediyor, onlara güvenli bir çalışma ortamı sunuyor ve topluluklarımıza değer katmaya odaklanıyoruz.

Bodrum Boru 2014 yılında bölgenin temel ihtiyacı olan altyapı ürünlerine ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Bodrum Boru

Şirketimiz, müşterilerine çağdaş, ekonomik, çeşitli ölçülerde kaliteli ürünler sunmak için, Muğla ili Milas ilçesinde hizmet vermektedir.

1

Uzman Personel

1

Tamamlanan Proje

1

Devam Eden Proje

1

Yeni Müşteri

Sizi Bekliyoruz

Bodrum Boru kalitesiyle tanışmak istiyorsanız sizi de adresimize bekliyoruz.

Ürünlerimiz

Fabrikamızda, (ø 150mm – ø 600mm Beton Borular, ø 800mm – ø 2400mm Betonarme Boruların üretimi yapılmaktadır.